Wieczory kawalerskie na Mazurach

które przechodzą do historii

Chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski na Mazurach? Dobrze wiemy, że „pożegnanie wolności“ musi być wyjątkowe. Nasza oferta jest alternatywą dla prawdziwych facetów lubiących bawić się w towarzystwie najcudowniejszej damy – Adrenaliny :). Proponujemy Ci wieczory kawalerskie przepełnione emocjami, dzięki ekstremalnym konkurencjom na świeżym powietrzu.

Paintball

Na naszej imprezie będziesz mógł wcielić się w komandosa walczącego z przeciwnikiem w mazurskim lesie podczas atrakcji typu paintball. Strzelanie kulkami w odzieży ochronnej na specjalnie przygotowanym przez nas polu paintballowym o powierzchni 1,5 Ha to gwarancja niecodziennych emocji, które pozostaną Wam na długo w pamięci.

off road mazury
paintball mazury
mazury wieczór kawalerski
Wieczory Kawalerskie

Offroad

z kolei zagwarantuje Ci emocje na najwyższych obrotach, których nie zagłuszy nawet warkot silników naszych samochodów terenowych. Jazda na quadach to świetna rozrywka, która będzie idealna na wieczory kawalerskie, ponieważ dostarcza niesamowitych wrażeń. Twoja ekipa otrzyma zastrzyk adrenaliny podczas jazdy po mazurskich lasach na quadach i buggy, które łączą w sobie pasję współzawodnictwa i zwiedzanie pięknych terenów w niecodzienny sposób. Wieczór kawalerski w naszym wydaniu to naprawdę ekstremalne przeżycie, które sprawi że będzie on unikatowy i niezapomniany.

Dostosujemy ofertę do Twoich oczekiwań i funduszy, korzystając z naszej infrastruktury i bogatego sprzętu oraz terenów wokół Giżycka, które są idealnym miejsce na offroad, quady czy paintball. Weź udział w atrakcjach dla prawdziwych facetów, które zapewnią sporą dawkę adrenaliny oraz dużo pozytywnych emocji. 

Stworzymy scenariusz wieczoru kawalerskiego na miarę Twoich oczekiwań.

Bazując na zdobytym doświadczeniu przygotowaliśmy pakiety atrakcji, które naszym i uczestników zdaniem, najlepiej wpisują się w specyfikę tego wyjątkowego dnia:
Pakiet 1

Paintball i zabawy na wodzie (koło, banan, narty, wakeboard)

Czas trwania ok. 4 godziny

Koszt od 150 zł za osobę*

Pakiet 2

Paintball i offroad samochodami

Czas trwania ok. 4 godziny

Koszt od 180 zł za osobę*

Pakiet 3

Paintball, offroad i zabawy na wodzie (koło, banan, narty, wakeboard)

Czas trwania ok. 6 godzin

Koszt od 250 zł za osobę*

Pakiet 4

Paintball i quady lub buggy

Czas trwania ok. 4 godziny

Koszt od 250 zł za osobę*

Pakiet 5

Paintball i strzelnica

Czas trwania ok. 4 godziny

Koszt od 220 zł za osobę*

Pakiet 6

Offroad i zabawy na wodzie (koło, banan, narty, wakeboard)

Czas trwania ok. 4 godziny

Koszt od 200 zł za osobę*

Na naszym polu paintballowym, do dyspozycji uczestników wieczorów kawalerskich, przygotowaliśmy wiatę grillową i trzy miejsca ogniskowe. Oferujemy również pyszne domowe posiłki, które pozwolą Wam się zregenerować przed kolejnymi, czekającymi jeszcze tego dnia, atrakcjami.

Pole Paintball
Paintball Mazury

Masz swój własny pomysł ?

Chcesz inaczej połączyć oferowane przez nas atrakcje ?

Potrzebujesz pomocy przy rezerwacji noclegu ?

Napisz do nas, a z pewnością zorganizujemy wszystko tak, aby uczestnicy Twojej imprezy byli zadowoleni.

* W cenie zawarty jest koszt transportu uczestników na miejsce zabawy, jak również przejazdy pomiędzy poszczególnymi atrakcjami.

Koszt pakietów kalkulowany jest dla grupy 12-to osobowej może się różnić w zależności od ilości uczestników i wykorzystanego sprzętu.