Imprezy dla firm, które wyzwalają niecodzienne emocje

Zabierzemy Twój zespół do świata niecodziennych emocji i zapierających dech w piersiach konkurencji, gdzie podczas pasjonującej rywalizacji Twoi pracownicy będą szlifować pracę w zespole, by pokonać przeciwnika lub osiągnąć wspólny cel. Zajmujemy się organizacją wyjazdów firmowych na Mazury od wielu lat, dzięki czemu nasze scenariusze imprez są niestandardowe i kreatywne, a ich efektem jest doskonała zabawa i duża dawka adrenaliny.

Imprezy dla firm w naszym wydaniu to m.in. paintball, podczas którego Twoi pracownicy wcielą się w żołnierzy strzelających do siebie kulkami wypełnionymi farbą, co zapewni im niezapomniane przeżycia. Paintball wymaga podejmowania błyskawicznych decyzji, szybkości i precyzji, zacieśniając przy tym więzi podczas współzawodnictwa. Zawodnicy zagrają na naszym polu paintballowym zlokalizowanym na Mazurach k. Giżycka gdzie będą mogli skorzystać z różnych scenariuszy gry i przesłon na polu walki, co zapewni im wyższy poziom rozrywki podczas wyjazdów firmowych.

Niestandardowe emocje, jakie zapewniają imprezy integracyjne to gwarancja niecodziennej przygody, która uczy współpracy w zespole. Organizując imprezy dla firm korzystamy z uroków Mazur, stawiając na sporty wodne, które są przecież domeną naszego regionu. W Krainie Tysiąca Jezior organizujemy wyjazdy firmowe wykorzystując motorówki, które pozwolą Twoim pracownikom poczuć wiatr we włosach i spojrzeć na Mazury z perspektywy wody. Poza standardowymi wycieczkami motorówką możemy zaproponować Ci narty wodne, wakeboard, flyboard czy holowanie za łodzią motorową zabawek na wodę: koła lub banana wodnego.

Imprezy integracyjne to także możliwość przeżycia prawdziwej przygody z offroad, którą zapewni Ci ekstremalna przejażdżka samochodami terenowymi po Mazurach, dzięki czemu poczujesz się jak na rajdzie Dakar. Trudne odcinki i bezdroża wyzwolą niesamowite emocje i dużą dawkę adrenaliny wśród Twoich pracowników, co sprawi, że zabawa z offroad będzie dla nich na pewno niezapomniana.

Poznaj Mazury z perspektywy jachtu podczas wyjazdów firmowych! Organizujemy rejsy i regaty żeglarskie, mając do dyspozycji flotę kilkunastu jachtów kabinowych i otwartopokładowych. Dzięki regatom zapewnimy Ci relaks, niestandardowe współzawodnictwo i niecodzienne emocje na wodzie podczas imprez integracyjnych, które zmotywują Twoich pracowników do ciężkiej pracy po powrocie do biura.

Jako firma mająca siedzibę na Mazurach i dysponująca dużym asortymentem własnego sprzętu, jesteśmy w stanie organizować imprezy dla firm na atrakcyjnych warunkach. Wpływa na to chociażby fakt, że nie ponosimy kosztów transportu naszego sprzętu. Ponadto współpraca z wieloma hotelami i ośrodkami pozwala nam uzyskać najlepsze ceny noclegów dla naszych klientów.

Oferujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych i wyjazdów firmowych na Mazurach, podczas których zapewniamy:

  • transport,
  • zakwaterowanie,
  • catering
  • bogatą ofertę atrakcji
  • profesjonalną obsługę foto i video imprezy

Skontaktuj się z nami teraz i zamów unikatowy scenariusz imprezy dla firm dla swojego zespołu!