Paintball dla dzieci na Mazurach – zabawa w żołnierza, która dostarczy dziecku niecodziennych emocji!

Spraw, by Twoje dziecko doświadczyło emocjonującej zabawy, polegającej na eliminowaniu przeciwników za pomocą markerów i kulek wypełnionych barwnikiem na bazie żelatyny spożywczej. Paintball nauczy Twoje dziecko zdrowej rywalizacji, współzawodnictwa, błyskawicznego podejmowania decyzji i sprawi, że odpocznie od ekranu smartfona, przeżywając przygodę na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, mazurskiej przygody. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia.

Dzięki temu, że posiadamy własne pole paintballowe na Mazurach o powierzchni 1,5 Ha, możemy zapewnić Twojemu dziecku atrakcje na najwyższym poziomie, udostępniając do jego dyspozycji kilkadziesiąt różnego rodzaju przesłon do paintballa dla dzieci. Posiadamy 30 kompletów do gry w postaci markerów Tippmann FT 50, które różnią się od tych „dorosłych” tylko wagą i wielkością kulek do paintballa, co sprawia że zabawa jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych. Każdy mały żołnierz otrzymuje od nas maskę i mundur, które chronią ubranie przed zabrudzeniem i gwarantują 100% bezpieczeństwo podczas zabawy w paintball dla dzieci. Nasi profesjonalni instruktorzy będą przewodnikami po krainie niesamowitej zabawy według jednego z kilkunastu scenariuszy gry, które są dopasowane do gustów dzieci. Nasz paintball dla dzieci to najwyższy poziom zabawy, który jest bezpieczny!

Zapisz swoje dziecko z paczką jego przyjaciół na emocjonującą przygodę z paintballem, która zapewni mu niesamowite emocje, których długo nie będzie w stanie zapomnieć.