Poczuj smak przygody podczas wycieczek na quadach i buggy podczas imprez dla firm czy wieczorów kawalerskich.

Poszukujesz niecodziennych atrakcji na imprezy dla firmy lub wieczory kawalerskie czy też wypady w gronie znajomych? Przesiądź się z nami na quada lub buggy, eksplorując mazurskie lasy czy klimatyczne i dzikie bezdroża. Podróżując na quadach zyskasz możliwość sprawdzenia czteronapędowych pojazdów firm Can-Am, Polaris i Kymco, które idealnie radzą sobie na nierównym terenie i wzniesieniach. Te pojazdy dwuosobowe posiadają pojemność silnika nie mniejszą niż 450 cm3. Jazda na quadach czy buggy będzie idealnym pomysłem na wieczory kawalerskie czy też imprezy dla firm.

Decydując się na przygodę z buggy, skorzystasz z dwuosobowych, rekreacyjnych samochodów, wyposażonych w duże koła z grubymi oponami. Ich cechą jest wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz umieszczony z tyłu silnik. Pojazdy buggy przypominają wyglądem te z filmu Mad Max. Będziesz mógł skorzystać z Polarisa Rzr, którego moc i właściwości terenowe dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć i dużej dawki adrenaliny podczas imprezy dla firm na mazurskich bezdrożach.

Poczujesz wiatr we włosach, a zew przygody wciągnie Cię bez reszty podczas podróży quadem czy buggy po specjalnie przygotowanych terenach poligonów, leśnych drogach i bezdrożach, wybierając te atrakcje na wieczór kawalerski. Dopasujemy trudność trasy do Twoich umiejętności i preferencji, a przez całą wyprawę będziesz pod czujnym okiem instruktora. Możemy przygotować dla Ciebie specjalną wycieczkę w dowolne miejsce Mazur, a jej czas będzie uzależniony do Twoich umiejętności czy kondycji innych uczestników.

Wejdź z nami do świata podróży po bezdrożach quadem czy buggy podczas imprezy dla firm i wrzuć wyższy bieg swoich emocji!