Paintball Mazury

Wejdź do świata militariów i rywalizacji, gdzie weźmiesz na cel przeciwnika i przeistoczysz się w walczącego o życie komandosa.

Organizujemy paintball na Mazurach, który zapewni Ci niestandardową zabawę i niecodzienne emocje w pięknym otoczeniu.. W tej grze zespołowej podczas imprezy dla firm zintegrujesz swój zespół dzięki emocjonującej rywalizacji z bronią na kulki wypełnione kolorową farbą na bazie żelatyny spożywczej i przy użyciu markerów. Dwa zespoły będą tropić przeciwników i strzelać do nich podczas wyjazdów firmowych, co nauczy ich współdziałania i obudzi w nich sportowego ducha walki. Naszym atutem jest własne pole paintballowe na Mazurach koło Giżycka o powierzchni 1,5 Ha, które zostało stworzone z myślą o paintballu i składa się z kilkudziesięciu różnej wielkości przesłon.

Dysponujemy 50 zestawieniami do gry zawierającymi markery Tippmann,maski VForce i mundury chroniące ubranie uczestników przed zabrudzeniem. Paintball podczas imprez dla firm, wyjazdów firmowych czy wieczorów kawalerskich na Mazurach to także profesjonalni instruktorzy gry, którzy dostosowują scenariusze do umiejętności i poziomu zaawansowania uczestników, a to zapewnia im emocje najwyższych lotów. Po mrożącej krew w żyłach walce paintballowej podczas imprezy dla firm nasi uczestnicy mogą zregenerować siły podczas cateringu, grilla czy na miejscach ogniskowych.

Poczuj się jak prawdziwy żołnierz podczas wyjazdów firmowych dzięki perfekcyjnie przygotowanym scenariuszom gier!

Nasza Galeria

Dodatkowo Polecamy