Szkolenia dla firm – postaw na rozwój z przygodą w tle!

Szkolenia dla firm nie muszą być więcej nudne i sztampowe! Proponujemy pakiety szkoleń i warsztatów pracy zespołowej z programem skrojonym na miarę każdej firmy oraz wzbogacone emocjonującymi konkurencjami team building, które zacieśnią relacje w grupie.

Tematyka szkoleń koncentruje się wokół skutecznej komunikacji, radzenia sobie ze stresem, efektywnego rozwiązywania problemów oraz innych tematów, dopasowanych do potrzeb każdej firmy i organizacji. Sami kreujemy scenariusze dostosowane do realnych problemów i preferencji firm, by Twoje przedsiębiorstwo osiągnęło zamierzone cele. Wiemy jak podnieść jakość zespołu dzięki sesjom coachingowym, warsztatom dotyczącym współpracy w grupie czy uwalniania kreatywności. Możemy stworzyć indywidualny program szkolenia dla firm, który zainteresuje Twoich pracowników i pozwoli im rozwiązać problemy, z którymi zmagają się każdego dnia w pracy zawodowej.

Do każdego programu szkoleń podczas imprezy dla firm dopasowujemy konkurencje team building, urozmaicające warsztaty, których celem jest poprawa wewnętrznej komunikacji w grupie, podniesienie motywacji do pracy, zacieśnianie współpracy lub zarządzanie konfliktami. Paintball nauczy Twoich pracowników współpracy, zaufania i zdrowej rywalizacji w firmie, jednocześnie dostarczając niecodziennych emocji w malowniczej scenerii mazurskiej przyrody. Jazda na quadach czy buggy to także element współzawodnictwa w połączeniu z przygodą, która urozmaici warsztaty i imprezy dla firm, poprawiając atmosferę w zespole. Konkurencje takie jak regaty czy wspólne żeglowanie sprawią, że pracownicy będą uczyć się skutecznej komunikacji. Aktywności i niecodzienne atrakcje towarzyszące szkoleniom i imprezom dla firm przełożą się na poprawę relacji między członkami Twojego zespołu.

Nasze szkolenia wzbogacamy, skrojonymi na miarę potrzeb, konkurencjami team building takimi jak: wieloosobowe narty, potrójne spodnie, tuby do skakania, przeciąganie liny, wyścigi worków czy alkogogle. Dzięki nim Twoi pracownicy nauczą się takich wartości jak współdziałanie, wzajemna współpraca w grupie oraz poznają siebie nawzajem w mniej formalnych okolicznościach, co przełoży się pozytywnie na jakość ich pracy.

Napisz do nas i przekonaj się o efektywności naszych szkoleń team building już dziś!