Imprezy dla firm w stylu Offroad – integracja podczas której puszczają hamulce

Wyjazdy firmowe już nigdy nie muszą być przewidywalne i standardowe! Twój zespół może skorzystać z organizowanych przez nas wypraw offroad podczas imprez integracyjnych, które dostarczą pracownikom dużej dawki adrenaliny przy warkocie silników Land Rover Discovery, Nissan Patrol czy Jeep Wrangler. 

Jazda, otoczonymi przez lasy i jeziora, bezdrożami Mazur przeniesie Twoich pracowników na trasę emocjonującego rajdu Dakar. Podróż samochodem terenowym podczas wyjazdów firmowych czy imprez dla firm po wzniesieniach, spadkach i trudnych odcinkach tras zlokalizowanych obok perły Mazur – Giżycka sprawi, że offroad wyniesie Twój zespół na wyżyny niecodziennych emocji. Współzawodnictwo offroad to jedna z bardziej emocjonujących usług podczas imprez integracyjnych czy wyjazdów firmowych, dlatego wzięcie zespołu na terenową przygodę podniesie ich motywację do pracy i zwiększy zaufanie do firmy. Przemierzanie nierówności terenu w połączeniu z eksplorowaniem pięknej przyrody Mazur sprawi, że pracownicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem, przeżywając jednocześnie niezapomnianą przygodę z offroadem w tle. 

Przyjedź ze swoim zespołem na imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe czy imprezy dla firm w stylu offroad, gdzie poziom adrenaliny osiągnie apogeum, a warkot silnika będzie wyznaczał Wam cel pięknej podróży.

Skorzystaj z darmowej wyceny offroad dla samochodów terenowych.