Poczuj się jak prawdziwy żeglarz podczas imprezy dla firm, którą zapamiętasz na długo!

Idealnym pomysłem na wyjazdy firmowe czy imprezy dla firm zorganizowane na Mazurach będzie rejs lub regaty żeglarskie, które pozwolą Ci spojrzeć na Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z właściwej perspektywy. Eksplorując jezioro Niegocin i inne jeziora zlokalizowane w okolicach Giżycka, będącego żeglarską stolicą Polski, poczujesz się jak prawdziwy żeglarz. Rejs jachtem kabinowym czy otwartopokładowym, których mamy kilkanaście, dostarczy Ci niesamowitych emocji i sporej dawki adrenaliny. Możemy zorganizować regaty żeglarskie podczas imprezy dla firm pod czujnym okiem ratowników wodnych, wyposażonych w szybką łódź motorową, którzy zapewnią Ci bezpieczeństwo.

Regaty żeglarskie to doskonały sport, dający z jednej strony relaks i szeroką gamę pozytywnych emocji, a z drugiej będący szkołą współdziałania, komunikacji w grupie, radzenia sobie ze stresem i nieprzewidzianymi sytuacjami. Organizując z nami regaty żeglarskie czy rejs jachtem podczas wyjazdów firmowych, Twój zespół doskonale się zintegruje w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody.

Zamów rejs jachtem lub zorganizuj regaty podczas wyjazdów firmowych, które sprawią, że Twój zespół wypłynie na fali pozytywnych wrażeń!