Zintegruj swój zespół podczas emocjonującego Team Building!

Postaw na integrację swojego zespołu podczas wyjazdów firmowych z emocjonującymi konkurencjami, które zorganizujemy Ci w pięknym otoczeniu przyrody Mazur. Mamy w programie wiele konkurencji zręcznościowych i nie tylko, które zintegrują Twój zespół podczas wyjazdów firmowych, nauczą współpracy w grupie i zacieśnią więzi, co przełoży się pozytywnie na współpracę w biurze. Integracja w naszym wydaniu odbywa się na wesoło, co sprawi, że konkurencje team buildingu przebiegną w naprawdę radosnej i miłej atmosferze.

Podczas imprez integracyjnych proponujemy takie konkurencje jak: wieloosobowe narty czy potrójne spodnie, które będą wymagały perfekcyjnej współpracy, by pokonać przeciwną drużynę. Tuby do skakania to konkurencja, która będzie idealną formą rywalizacji podczas imprez integracyjnych, która przy okazji wywoła wiele śmiechu i radości. Przeciąganie liny to już kultowa konkurencja, która jest bardzo popularna podczas integracji zespołów i uczy współpracy oraz zdrowej rywalizacji. W wyścigach worków, na wyjazdach firmowych, będziemy musieli indywidualnie pracować na wynik całej drużyny. Z kolei alkogogle urozmaicą takie konkurencje jak: przelewanie wody z kubka do kubka czy przechodzenie po prostej linii, a do tego wywołają z pewnością niejedną salwę śmiechu.

Zapisz swoją drużynę na konkurencję team building podczas imprez integracyjnych i przeżyj przygodę w radosnej atmosferze!