BEST FUN

Szukasz pomysłu na : 

Imprezy dla firm w scenerii Mazur, które zapewnią Ci niecodzienne przeżycia

Organizujemy unikatowe imprezy dla firm i legendarne wieczory kawalerskie na terenie malowniczych Mazur, które zapewnią Ci emocjonującą rozrywkę i dużą dawkę adrenaliny. Poczuj niecodzienne emocje dzięki perfekcyjnie przygotowanym scenariuszom gier terenowych i atrakcji, które pozwolą Ci się poczuć jak komandos, kierowca rajdowy czy wytrawny żeglarz. Od 2006 roku działamy na rynku imprez integracyjnych na Mazurach, a od 2018 roku istniejemy pod nazwą „Best Fun”, organizując kreatywne imprezy oraz wieczory kawalerskie z wielką pasją.

Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów – instruktorów i specjalistów z różnych dziedzin sportu: offroad, strzelectwa, żeglarstwa i sportów walki. Nasz zespół jest równie nieszablonowy i kreatywny jak scenariusze naszych imprez dla firm, a zaangażowanie i doświadczenie są gwarantem miło spędzonego czasu. Czuwając nad bezpieczeństwem każdej imprezy dla firm poprowadzimy Cię przez mrożące krew w żyłach konkurencje, które zapewnią Ci aktywność fizyczną w pięknym otoczeniu mazurskich krajobrazów.

Wieczory kawalerskie w stylu „Best Fun” to dalekie od sztampy konkurencje, które sprawią, że „ostatni dzień wolności” będziesz pamiętać do końca życia. Przeżyjesz ten wieczór w atmosferze adrenaliny i ducha współzawodnictwa, stając w szranki z przyjaciółmi na poligonie podczas gry w paintball czy pokonując własne ograniczenia przy wysokich obrotach silnika jeppa, quada lub buggy podczas offroadu.

Gry terenowe ze specjalnie stworzonymi scenariuszami będą połączeniem survivalu i sportowych konkurencji, które urozmaicą wyjazd integracyjny i rozpalą ducha rywalizacji wśród Twojego zespołu. Organizując imprezy dla firm na Mazurach bardzo często korzystamy z uroków i szerokich możliwości, jakie dają nam jeziora do tworzenia niezapomnianych aktywności dla Twoich pracowników. Dzięki nam poczujesz wiatr we włosach podczas rejsów lub regat żeglarskich, które pozwolą Ci spojrzeć na Mazury z perspektywy wody i zacieśnić więzi w zespole. Dla osób poszukujących większej dawki adrenaliny mamy wycieczki motorówką lub skuterem wodnym, które łączą zawrotną prędkość z eksploracją jezior Giżycka nazywanego żeglarską stolicą Polski.

Poznaj Mazury od najlepszej strony i rzuć się w wir emocjonujących zmagań i konkurencji, które zintegrują Twój zespół jak nigdy dotąd.